Strona główna >> Produkty >> Feber Push n'go jeździk 5 w 1
<= =>    
Cena: 379.00 PLN

Producent: Feber
Dostępność: Towar na zamówienie (realizacja zamówienia nie powinna przekroczyć 2-3 dni, o dokładny termin prosimy kontaktować się z obsługującym handlowcem)

Opis produktu

Feber Push n'go jeździk to zabawka wielofunkcyjna, dostosowuje się do szkrabika wraz z rozwojem fizycznym- wzrostem dziecka. Dla maluszk&´w służy jako jeźdzaik lub kołyska, dorosły prowadzi go za rączkę o 3 stopniowej regulacji. Dodatkowe kułeczka umożliwiają obrót o 360 stopni kierownica ma przełącziniki ze światełkami i dźwiękami.Jeźdik posiada pasy bezpieczeństwa łuk zabepieczający przed wypadnięciem, demontowaną kołyskę i podnóżki jeździka. schowek pod siedzeniem.Jeździk jest bardzo stabilny tym samym bardzo bezpieczny dla dzieci . Bardzo wytrzymała konstrukcja i odporna na warunki atmosferyczne.

Produkt jest zgony z normami europejskimi posiada atest CE.

´

11979
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powiązane
Wózek Monika Retro 3
Elegancki stylowy wózek głęboki z możliwością regulacji rączki do wzrostu dziecka. Masywna i stabilna konstrukcja oraz miękkie zawieszenie na paskach to duże udogodnienie dla każdej dziewczynki.
Quad terenowy
Dane quada: - jest to produkt Polski -posiada certyfikat Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. -posiada Certyfikat CE -wykonany z wysokogatunkowego tworzywa
Step 2 Domek dla lalek
Duży, przestronny domek dla lalek typu Barbie (wysokość 117cm) zapewni zabawę dla kilku dzieci równocześnie. Posiada trzy piętra, na parterze duże frontowe drzwi, przez które wchodzi się do salonu oraz kuchni, schody prowadzące na piętro do sypalnii z tarasem oraz poddasze z balkonem. Realistyczne odzwierciedlenie detali i kolorów sprawia, że kącik perfekcyjnie dopasowuje się do wnętrza sali zabaw jak i dziewczęcego pokoju. Lalki i meble nie są zawarte w zestawie. Wiek: 3+ Wymiary: 117 x 81 x 56 cm Waga: 16 kg Wymiary opakowania: 83.8 x 80.6 x 48.26 cm
sklepy internetowe