Strona główna >> Produkty >> Feber Super Palace Pałac ogrodowy
<= =>    
Cena: 2550.00 PLN

Producent: Feber
Dostępno¶ć: Towar jest dostępny natychmiast

Opis produktu

Feber Super Palacio . Realistyczna konstrukcja rodem z bajki z dziewięcioma wieżami , zegarem o wysoko¶ci 250cm !!! W ¶rodku jest jak w prawdziwym pałacu , obszerne okna , zdobione ¶ciany , dzrzwi z kołatka i prawdziwym dzwonkiem robi ogromne wrażenie nawet na dorosłych! Pałac jest bardzo stabilny tym samym bardzo bezpieczny dla dzieci . Bardzo wytrzymała konstrukcja i odporna na warunki atmosferyczne.

Produkt jest zgony z normami europejskimi posiada atest CE.

19156
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powi±zane
Step2 Góra wspinaczkowa skałka
Ponad 2 metry kwadratowe powierzchni w kształcie góry do wspinania. Urz±dzenie wykonane z masywnego tworzywa sztucznego imituj±cego kamień o podwójnych ¶ciankach wypełnionych w ¶rodku powietrzem. Każda z ponad dwumetrowych ¶cian stanowi element do wspinania o różnym stopniu trudno¶ci...
Step 2 Bajkowy domek
Poprzez swoj± kolorystykę idealnie komponuje się z otaczaj±cym krajobrazem. Bawi±ce się w nim dzieci przechodz± ze ¶wiata rzeczywistego w ¶wiat zabawy i bajki.
Step 2 Domek farmera
Domek wykonany z tworzywa sztucznego, stylizowany na star± chatę kryt± gontem, murowan± z kamienia. Wyposażony w 3 duże, przestronne okna, dzięki którym wnętrze domku jest doskonale do¶wietlone przez dzienne ¶wiatło, a rodzice w dogodny sposób mog± obserwować bawi±ce się w ¶rodku dzieci.
sklepy internetowe