Strona główna >> Produkty >> Feber GUS tunel zabawowy g±sienica
<= =>    
Cena: 829.00 PLN

Producent: Feber
Dostępno¶ć: Brak towaru

Opis produktu

Stabilny i bezpieczny tunel Gus marki Feber , wykonany z tworzyw o najwyższej jako¶ci , o jaskrawych kolorach nie blakn±cych na słońcu , posiada certyfikaty zgodno¶ci z normami europejskimi CE . Istnieje możliwo¶ć poł±czenia kilku tuneli w cało¶ć , lub dokupienia dodatkowych elementów pakowanych po 4 sztuki w komplecie. Idealny prezent dla twojego dziecka. Przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 lat. Obecne kolory sa bardziej jaskrawe jak na zdjęciach.

Wywmiary: długo¶ć podstawy 218 cm
szeroko¶ć 100 cm
wysoko¶ć 108 cm
waga 20 kg

20397
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powi±zane
Chicco hu¶tawka medium
Hu¶tawka Chicco maxi dla twoich starszych pociech. W zestawie znajduj± się dwa siedziska do wyboru z zabezpieczeniem dla maluszków lub bez dla starszych dzieci .
Smoby Wielka ogrodowa zjeżdżalnia U Turn
Smoby U-Turn to wyj±tkowa zjeżdżalnia, która po rozłożeniu ma wymiary 264x156x190 cm. Jest w pełni bezpieczna i stabilna. Jej długi, bo aż 380 – centymetrowy ¶lizg, ma wyj±tkowy kształt – rozpoczyna się zakrętem, co gwarantuje więcej emocji podczas zabawy! Zjeżdżalnia jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Suchy basen , kojec , płotek
Super kojec , płotek dla dzieci . Można z niego ułożyć również suchy basen , a wtedy dziecko bawi się w ¶rodku bez stresu ze strony rodziców. Może nam również posłużyć jako płotek do odgrodzenia miejsc do których dzieci nie powinny się zbliżać .
sklepy internetowe