Strona główna >> Produkty >> Feber GUS tunel zabawowy g±sienica
<= =>    
Cena: 829.00 PLN

Producent: Feber
Dostępno¶ć: Brak towaru

Opis produktu

Stabilny i bezpieczny tunel Gus marki Feber , wykonany z tworzyw o najwyższej jako¶ci , o jaskrawych kolorach nie blakn±cych na słońcu , posiada certyfikaty zgodno¶ci z normami europejskimi CE . Istnieje możliwo¶ć poł±czenia kilku tuneli w cało¶ć , lub dokupienia dodatkowych elementów pakowanych po 4 sztuki w komplecie. Idealny prezent dla twojego dziecka. Przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 lat. Obecne kolory sa bardziej jaskrawe jak na zdjęciach.

Wywmiary: długo¶ć podstawy 218 cm
szeroko¶ć 100 cm
wysoko¶ć 108 cm
waga 20 kg

20766
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powi±zane
Feber Mały plac zabaw
Feber Mały plac zabaw to wspaniałe centrum rozrywki i rekreacji dla najmłodszych pociech . Dzieci maj± do dyspozycji zjeżdżalnię z platform± pod któr± mog± swobodnie raczkować , a po obu stronach s± ¶cianki do małej wspinaczki.
Step 2 Domek ze zjeżdżalni±
Nowoczesny domek rozrywki! Każda ¶cianka domku posiada różne atrakcje: ¶cianka ze zjeżdżalni± - na której umocowana jest zjeżdżalnia, można się do niej dostać po schodkach znajduj±cych się wewn±trz domku. Na dole ¶ciany umieszczony jest okr±gły otwór, przez który można przej¶ć na czworakach.
Chicco domek ogrodowy
Super milutki Domek Chicco z dzwoneczkiem do drzwi skrzynk± dla listonosza i całym wyposażeniem w ¶rodku idealny dla twoich milusińskich . Wymiary domku Chicco to 90 szeroko¶ci 110 długo¶ci 120 wysoko¶ci . Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 2+
sklepy internetowe