Strona główna >> Produkty >> Smoby Wielka ogrodowa zjeżdżalnia U Turn
<= =>    
Cena: 1099.00 PLN

Producent: SMOBY
Dostępno¶ć: Chwilowy brak towaru na magazynie (możliwe jest złożenie zamówienia na ten produkt, jednak termin realizacji będzie indywidualnie konsultowany z naszym pracownikiem)

Opis produktu

Smoby U-Turn to wyj±tkowa zjeżdżalnia, która po rozłożeniu ma wymiary 264x156x190 cm. Jest w pełni bezpieczna i stabilna. Jej długi, bo aż 380 – centymetrowy ¶lizg, ma wyj±tkowy kształt – rozpoczyna się zakrętem, co gwarantuje więcej emocji podczas zabawy! Zjeżdżalnia jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Produkty do ogrodu marki Smoby charakteryzuj± się wysok± jako¶ci± materiałów i wykonania. Istnieje możliwo¶ć zamontowania na stałe.

Produkt jest zgony z normami europejskimi posiada atest CE.

Idealna zarówno na plac zabaw jak i do waszego ogródka . Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 3+

MADE IN FRANCE

10592
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powi±zane
Little tikes zjeżdżalnia hu¶tawka Clubhouse
Plac zabaw Little Tikes zachwyci każede dziecko . W skład zestawu wchodz± 2 hu¶tawki i zjeżdżalnia odługo¶ci 116 cm ¶lizgu . Po drabinie z liny lub ¶ciank± wpinaczkow± można się dostac pod zadaszon± przestrzeń . W zestawie jest też kierownica kapitańska .Wymiary to 365 x 173 x 193 cm zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 3+
Feber Mały plac zabaw
Feber Mały plac zabaw to wspaniałe centrum rozrywki i rekreacji dla najmłodszych pociech . Dzieci maj± do dyspozycji zjeżdżalnię z platform± pod któr± mog± swobodnie raczkować , a po obu stronach s± ¶cianki do małej wspinaczki.
Step 2 Most z tunelem
Bardzo atrakcyjny plac zabaw dla mniejszych dzieci, doskonały zarówno na zewn±trz jak i do ¶rodka. Składaj± się na niego stoj±ce ponad ziemi± domek, wieża strażnicza i most ł±cz±cy obydwie czę¶ci.
sklepy internetowe