Strona główna >> Produkty >> Smoby Wielka ogrodowa zjeżdżalnia U Turn
<= =>    
Cena: 1099.00 PLN

Producent: SMOBY
Dostępno¶ć: Chwilowy brak towaru na magazynie (możliwe jest złożenie zamówienia na ten produkt, jednak termin realizacji będzie indywidualnie konsultowany z naszym pracownikiem)

Opis produktu

Smoby U-Turn to wyj±tkowa zjeżdżalnia, która po rozłożeniu ma wymiary 264x156x190 cm. Jest w pełni bezpieczna i stabilna. Jej długi, bo aż 380 – centymetrowy ¶lizg, ma wyj±tkowy kształt – rozpoczyna się zakrętem, co gwarantuje więcej emocji podczas zabawy! Zjeżdżalnia jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Produkty do ogrodu marki Smoby charakteryzuj± się wysok± jako¶ci± materiałów i wykonania. Istnieje możliwo¶ć zamontowania na stałe.

Produkt jest zgony z normami europejskimi posiada atest CE.

Idealna zarówno na plac zabaw jak i do waszego ogródka . Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 3+

MADE IN FRANCE

13541
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powi±zane
Suchy basen , kojec , płotek
Super kojec , płotek dla dzieci . Można z niego ułożyć również suchy basen , a wtedy dziecko bawi się w ¶rodku bez stresu ze strony rodziców. Może nam również posłużyć jako płotek do odgrodzenia miejsc do których dzieci nie powinny się zbliżać .
Chicco Baszta Domek
Super Baszta Chicco z domkiem i zjerzdżalni± , idealny dla małych urwisów w wieku od 3+ . Potężna forteca na dole pomie¶ci swobodnie aż 6 Rycerzy , z tyłu fortecy jest ¶cianka wspinaczkowa prowadz±ca do ogromnej platformy widokowej z której dzieci podziwiaj± widoki . Do platformy przytwierdzona jest bezpieczna zjeżdżalnia z poręczami. Produkt jest zgony z normami europejskimi posiada atest CE.
Smoby Domek Ogrodowy dla dzieci Friends House Floralie
Domek z ogródkiem wyposażono w różnych rozmiarów okienka oraz dwoje drzwi z dzwonkiem i otworem na listy. Sporych rozmiarów okno i przył±czony do tej samej ¶ciany stolik z ławeczkami , który można zamontować zarówno na zewn±trz jak i we wnętrzu domku .
sklepy internetowe