Strona główna >> Produkty >> FEBER Ferrari FF samochód na akumulator
<= =>    
Cena: 1039.00 PLN

Producent: Feber
Dostępno¶ć: Wszystkie dostępne towary s± zarezerwowane

Opis produktu

FEBER Ferrari FF samochód na akumulator 6v licencjonowany produkt Ferrari. Wykonany bardzo realistycznie . Samochodzik jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 lat , z napędem na tylne koło ładowarka znajduje się w komplecie , posiada swa biegi - przód i tył . Cała konstrukcja jest wykonana z tworzyw o najwyższej jako¶ci , bardzo bezpieczny , odporny na działania promienie UV oraz zmienne warunki atmosferyczne.

Produkt jest zgony z normami europejskimi posiada atest CE.

10238
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powi±zane
Feber Push n'go jeĽdzik 5 w 1
Feber Push n'go jeĽdzik to zabawka wielofunkcyjna, dostosowuje się do szkrabika wraz z rozwojem fizycznym- wzrostem dziecka. Dla maluszków służy jako jeĽdzik lub kołyska, dorosły prowadzi go za r±czkę o 3 stopniowej regulacji. Dodatkowe kółeczka umożliwiaj± obrót o 360 stopni kierownica ma przeł±czniki ze ¶wiatełkami i dĽwiękami.
Wózek Monika Retro 6
Elegancki stylowy wózek głęboki z możliwo¶ci± regulacji r±czki do wzrostu dziecka. Masywna i stabilna konstrukcja oraz miękkie zawieszenie na paskach to duże udogodnienie dla każdej dziewczynki.
Mini Golf
Podjęcie wyzwania, spryt i zręczno¶ć to tylko niektóre umiejętno¶ci niezbędne do zdobycia trzech dołków mini golfa. Dokładnie zaprojektowany tor i możliwo¶ć zamontowania barwnych przeszkód zwiększa atrakcyjno¶ć całej zabawy.
sklepy internetowe