Strona główna >> Produkty >> FEBER Ferrari FF samochód na akumulator
<= =>    
Cena: 1039.00 PLN

Producent: Feber
Dostępność: Wszystkie dostępne towary są zarezerwowane

Opis produktu

FEBER Ferrari FF samochód na akumulator 6v licencjonowany produkt Ferrari. Wykonany bardzo realistycznie . Samochodzik jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 lat , z napędem na tylne koło ładowarka znajduje się w komplecie , posiada swa biegi - przód i tył . Cała konstrukcja jest wykonana z tworzyw o najwyższej jakości , bardzo bezpieczny , odporny na działania promienie UV oraz zmienne warunki atmosferyczne.

Produkt jest zgony z normami europejskimi posiada atest CE.

5847
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powiązane
Traktor na pedałka
Samochód terenowy na pedałka posiada: - koła skrętne - możliwość obciążenia do 50 kg - możliwość doczepienia przyczepki - klakson przy kierownicy - wygodne krzesełko
Wózek Monika Retro 4
Elegancki stylowy wózek głęboki z możliwością regulacji rączki do wzrostu dziecka. Masywna i stabilna konstrukcja oraz miękkie zawieszenie na paskach to duże udogodnienie dla każdej dziewczynki.
Klocki 3D
Rewelacyjne klocki 3D trójwymiarowe . kształcą i rozwijają wyobraznię przestrzenną dziecka. Ich niepowtarzalny kształt sprawia iż możliwość ich łączenia jest nieskończona , z budowanych plastrów dzieci tworzą różne konstrukcje przestrzenne i geometryczne.
sklepy internetowe