Strona główna >> Produkty >> Smoby Traktor na pedały GM Bull z przyczep±
=>    
Cena: 248.00 PLN

Producent: SMOBY
Dostępno¶ć: Towar jest dostępny natychmiast

Opis produktu

Smoby Traktor na pedały z przyczepk± to zabawka, która dostarczy niezapomnianych wrażeń każdemu Maluchowi. Pojazd posiada wyprofilowane siedzenie z regulacj± położenia (przesuwane jest do przodu lub do tyłu) i otwieran± maskę. Zastosowany w nim mechanizm przekładni łańcuchowej sprawia, że pedałowanie jest proste . Traktor jest solidny i stabilny, a co się z tym wi±że bezpieczny dla małego kierowcy. Podobnie jak inne produkty firmy Smoby charakteryzuje go wysoka jako¶ć i niespotykane wzornictwo! Wymiary 136 cm na 56 cm na 45 cm .

9840
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powi±zane
Wózek Monika Retro 4
Elegancki stylowy wózek głęboki z możliwo¶ci± regulacji r±czki do wzrostu dziecka. Masywna i stabilna konstrukcja oraz miękkie zawieszenie na paskach to duże udogodnienie dla każdej dziewczynki.
Klocki mini cegły 110
Dziecko wyraża się poprzez zabawę, uczy budować swój ¶wiat, rozwija wyobraĽnię. Budowanie obiektów pomaga w rozwijaniu wrażliwo¶ci przestrzennej oraz podejmowaniu decyzji.
Traktor na pedałka
Samochód terenowy na pedałka posiada: - koła skrętne - możliwo¶ć obci±żenia do 50 kg - możliwo¶ć doczepienia przyczepki - klakson przy kierownicy - wygodne krzesełko
sklepy internetowe