Strona główna >> Produkty >> Chicco wspinaczka zjeżdżalnia
<= =>    
Cena: 2706.00 PLN

Producent: CHICCO
Dostępność: Towar jest dostępny natychmiast

Opis produktu

Chicco ścianka wspinaczkowa z mega zjeżdżalnią dla waszych pociech . Pod górną platformą znajduje się ławeczka dla oczekujących oraz dwa wielkie okna do obserwacji po bokach . Produkty do ogrodu marki Chicco charakteryzują się najwyższą jakością materiałów i wykonania. Istnieje możliwość zamontowania na stałe.

Produkt jest zgony z normami europejskimi posiada atest CE.

Idealna zarówno na plac zabaw jak i do waszego ogródka za domem. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 3+

MADE IN ITALY

7929
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powiązane
Chicco Baszta Domek
Super Baszta Chicco z domkiem i zjerzdżalnią , idealny dla małych urwisów w wieku od 3+ . Potężna forteca na dole pomieści swobodnie aż 6 Rycerzy , z tyłu fortecy jest ścianka wspinaczkowa prowadząca do ogromnej platformy widokowej z której dzieci podziwiają widoki . Do platformy przytwierdzona jest bezpieczna zjeżdżalnia z poręczami. Produkt jest zgony z normami europejskimi posiada atest CE.
Chicco domek ogrodowy
Super milutki Domek Chicco z dzwoneczkiem do drzwi skrzynką dla listonosza i całym wyposażeniem w środku idealny dla twoich milusińskich . Wymiary domku Chicco to 90 szerokości 110 długości 120 wysokości . Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 2+
Feber Wood House zjeżdżalnia
Feber Wood House to mini plac zabaw dla dzieci ze zjeżdżalnią i wspinaczką po obu stronach , posiada dwie drabinki do wspinania sie na platformę przed zjeżdżalnią która jest pofalowana i ma długość 160 cm .
sklepy internetowe