Strona główna >> Produkty >> Chicco Villa
<= =>    
Cena: 1750.00 PLN

Producent: CHICCO
Dostępno¶ć: Brak towaru

Opis produktu

Piękny domek Villa Chicco , na wyposażeniu pralka kuchnia stoliczek na zewn±trz kominek okiennice itd... Bardzo solidna i mocna konstrukcja dzieki której twoje pociechy spędz± wiele cudownych niezapomnianych chwil. Villa Chicco jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 2+ a jej wymiary to 135 szeroko¶ci 152 długo¶ci i 143 wysoko¶ci.

9565
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powi±zane
Smoby Duplex Dwupoziomowy Domek Willa
Smoby Duplex to dwupoziomowy domek z pięterkiem na poddaszu. Na parterze znajduj± się dwa wej¶cia do domku, okna z otwieranymi okiennicami, stolik z krzesełkami, a także "oranżeria" z rolet±, która pozwoli osłonić wnętrze przed słońcem. W zestawie znajduje się grill, umywalka i wielki komin ...
Chicco wspinaczka zjeżdżalnia
Chicco ¶cianka wspinaczkowa z mega zjeżdżalni± dla waszych pociech . Pod górn± platform± znajduje się ławeczka dla oczekuj±cych oraz dwa wielkie okna do obserwacji po bokach . Produkty do ogrodu marki Chicco charakteryzuj± się najwyższ± jako¶ci± materiałów i wykonania. Istnieje możliwo¶ć zamontowania na stałe. Produkt jest zgony z normami europejskimi posiada atest CE.
Feber Wood House zjeżdżalnia
Feber Wood House to mini plac zabaw dla dzieci ze zjeżdżalni± i wspinaczk± po obu stronach , posiada dwie drabinki do wspinania sie na platformę przed zjeżdżalni± która jest pofalowana i ma długo¶ć 160 cm .
sklepy internetowe