Strona główna >> Produkty >> Chicco Baszta Domek
<= =>    
Cena: 2998.74 PLN

Producent: CHICCO
Dostępno¶ć: Towar jest dostępny natychmiast

Opis produktu

Super Baszta Chicco z domkiem i zjerzdżalni± , idealny dla małych urwisów w wieku od 3+ . Potężna forteca na dole pomie¶ci swobodnie aż 6 Rycerzy , z tyłu fortecyjest ¶cianka wspinaczkowa prowadz±ca do ogromnej platformy na górze na kt&´rej księżniczki mog± wypatrywać swojego księcia a potem do niego zjechać ogromn± zjeżdżalni± ;) Wymiary fortecy to 292 cm długo¶ci 155 szeroko¶ci i 180 cm wysoko¶ci . Forteca przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat.

Produkt jest zgony z normami europejskimi posiada atest CE.

MADE IN ITALY

17533
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powi±zane
Feber Sweet House
Grande Villa Feber Big House to duży, piękny, kolorowy domek z tarasem, ławk± i blatem - stolikiem do zabawy jest przeznaczony dla dzieci od 2 lat . Przestronne, otwierane drzwi wej¶ciowe do domku skrzynka na listy ¶ciany i okiennice s± dekorowane na wewn±trz i na zewn±trz.
Step 2 Domek z grillem
Duży, przestronny domek swobodnie pomie¶ci kilkoro dzieci, a nawet osobę dorosł±. W najwyższym punkcie ma wysoko¶ć 150 cm. Na tarasie znajduje się ławeczka, na której dzieci mog± usi±¶ć i odpocz±ć oraz nowoczesny grill.
Feber See Saw hu¶tawka
Hu¶tawka równoważna dla 2 lub 4 dzieci z regulacj± wysoko¶ć SEE SAW 2 x 2. Przeznaczona dla dzieci od 3 lat Wyprofilowane siedziska i r±czki do trzymania oraz stalowy dr±żek gwarantuje wytrzymało¶ć do 200 kg obci±żenia. Regulacja 3 - stopniowa daje możliwo¶ć wygodnego bujania dla maluszków i starszaków .
sklepy internetowe