Strona główna >> Produkty >> Chicco Baszta Domek
<= =>    
Cena: 2998.74 PLN

Producent: CHICCO
Dostępność: Towar jest dostępny natychmiast

Opis produktu

Super Baszta Chicco z domkiem i zjerzdżalnią , idealny dla małych urwisów w wieku od 3+ . Potężna forteca na dole pomieści swobodnie aż 6 Rycerzy , z tyłu fortecyjest ścianka wspinaczkowa prowadząca do ogromnej platformy na górze na kt&´rej księżniczki mogą wypatrywać swojego księcia a potem do niego zjechać ogromną zjeżdżalnią ;) Wymiary fortecy to 292 cm długości 155 szerokości i 180 cm wysokości . Forteca przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat.

Produkt jest zgony z normami europejskimi posiada atest CE.

MADE IN ITALY

12418
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powiązane
Chicco Drewniany domek
Drewniany domek Chicco . Wymiary to 116 szerokości 130 długości 142 wysokości . Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 2+
Step 2 Most z tunelem
Bardzo atrakcyjny plac zabaw dla mniejszych dzieci, doskonały zarówno na zewnątrz jak i do środka. Składają się na niego stojące ponad ziemią domek, wieża strażnicza i most łączący obydwie części.
Step 2 Kolejka górska
Góra zjazdowa, która dostarczy ogromnej frajdy każdemu dziecku. Całość składa się z6 elementów: 3 części toru, o łącznej długości zjazdu 3 m, 2 antypoślizgowe schodki przymocowane z obu jego stron, żółty pojazd z wysokim oparciem, poręczą i podpórką pod stopy.
sklepy internetowe