Strona główna >> Produkty >> Feber Statek Piracki
<= =>    
Cena: 740.00 PLN

Producent: FEBER
Dostępno¶ć: Chwilowy brak towaru na magazynie (możliwe jest złożenie zamówienia na ten produkt, jednak termin realizacji będzie indywidualnie konsultowany z naszym pracownikiem)

Opis produktu

Feber Statek Pitacki

8193
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powi±zane
Little tikes zjeżdżalnia hu¶tawka Clubhouse
Plac zabaw Little Tikes zachwyci każede dziecko . W skład zestawu wchodz± 2 hu¶tawki i zjeżdżalnia odługo¶ci 116 cm ¶lizgu . Po drabinie z liny lub ¶ciank± wpinaczkow± można się dostac pod zadaszon± przestrzeń . W zestawie jest też kierownica kapitańska .Wymiary to 365 x 173 x 193 cm zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 3+
Chicco Baszta Domek
Super Baszta Chicco z domkiem i zjerzdżalni± , idealny dla małych urwisów w wieku od 3+ . Potężna forteca na dole pomie¶ci swobodnie aż 6 Rycerzy , z tyłu fortecy jest ¶cianka wspinaczkowa prowadz±ca do ogromnej platformy widokowej z której dzieci podziwiaj± widoki . Do platformy przytwierdzona jest bezpieczna zjeżdżalnia z poręczami. Produkt jest zgony z normami europejskimi posiada atest CE.
Feber Super Slide zjeżdżalnia
Feber Super Slide to duża kompaktowa zjeżdżalnia , jest łatwa do złożenia , posiada 5 schodków z bezpiecznymi poręczami po obu stronach prowadz±cych do platformy przed zjeżdżalni± . ¦lizg ma długo¶ć 240cm . Cała konstrukcja jest solidnie wykonana z bardzo wysokich jako¶ciowo tworzyw . Jest bardzo stabilna przez co i bezpieczna dla maluszków .
sklepy internetowe