Strona główna >> Produkty >> Chicco hu¶tawka podwójna
=>    
Cena: 1968.00 PLN

Producent: CHICCO
Dostępno¶ć: Towar jest dostępny natychmiast

Opis produktu

Super podwójna hu¶tawka renomowanej firmy Chicco , idealna na plac zabaw do przedszkola lub twojego prywatnego ogrodu . Mocne linki taternicze oraz siedzisko z  zabezpieczeniem pozwol± twoim pociechom bawić się bez żadnego zagrożenia przez wiele wiele lat. Istnieje możliwo¶ć montażu na stałe . Metalowa stabilna konstrukcja zapewnia tej hu¶tawce wytrzymało¶ć, a osłony z tworzywa zapobiegaj± przybywaniu nowych siniaków. Wymiary hu¶tawki to 245cm dlugo¶ci 220 szeroko¶ci 205 wysoko¶ci. Zabawka przeznaczona da dzieci w wieku od 1+ do 6 lat

Produkt jest zgony z normami europejskimi posiada atest CE.

16820
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powi±zane
Feber Sweet House
Grande Villa Feber Big House to duży, piękny, kolorowy domek z tarasem, ławk± i blatem - stolikiem do zabawy jest przeznaczony dla dzieci od 2 lat . Przestronne, otwierane drzwi wej¶ciowe do domku skrzynka na listy ¶ciany i okiennice s± dekorowane na wewn±trz i na zewn±trz.
Feber GUS tunel zabawowy g±sienica
Stabilny i bezpieczny tunel Gus marki Feber , wykonany z tworzyw o najwyższej jako¶ci , o jaskrawych kolorach nie blakn±cych na słońcu , posiada certyfikaty zgodno¶ci z normami europejskimi CE .
Little Tikes zjeżdżalnia
Ta zjeżdżalnia wyposażona jest w ¶lizg o długo¶ci 180 cm, wysokie ¶cianki boczne i zaokr±glone krawędzie, umożliwiaj±ce wygodn± i bezpieczn± zabawę. Zjeżdżalnia posiada wyj±tkowy, nowoczesny kształt stopni, wbudowane uchwyty, specjalnie wyprofilowane oparcie oraz szerok±, stabiln± podstawę. Zjeżdżalnię można odblokować i złożyć w celu wygodnego przechowywania. Zjeżdżalnia przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat wymiary to 213 x 122 x 134 cm.
sklepy internetowe