Strona główna >> Produkty >> Chicco hu¶tawka podwójna
=>    
Cena: 1968.00 PLN

Producent: CHICCO
Dostępno¶ć: Towar jest dostępny natychmiast

Opis produktu

Super podwójna hu¶tawka renomowanej firmy Chicco , idealna na plac zabaw do przedszkola lub twojego prywatnego ogrodu . Mocne linki taternicze oraz siedzisko z  zabezpieczeniem pozwol± twoim pociechom bawić się bez żadnego zagrożenia przez wiele wiele lat. Istnieje możliwo¶ć montażu na stałe . Metalowa stabilna konstrukcja zapewnia tej hu¶tawce wytrzymało¶ć, a osłony z tworzywa zapobiegaj± przybywaniu nowych siniaków. Wymiary hu¶tawki to 245cm dlugo¶ci 220 szeroko¶ci 205 wysoko¶ci. Zabawka przeznaczona da dzieci w wieku od 1+ do 6 lat

Produkt jest zgony z normami europejskimi posiada atest CE.

13417
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powi±zane
Suchy basen , kojec , płotek
Super kojec , płotek dla dzieci . Można z niego ułożyć również suchy basen , a wtedy dziecko bawi się w ¶rodku bez stresu ze strony rodziców. Może nam również posłużyć jako płotek do odgrodzenia miejsc do których dzieci nie powinny się zbliżać .
Step 2 Bajkowy domek
Poprzez swoj± kolorystykę idealnie komponuje się z otaczaj±cym krajobrazem. Bawi±ce się w nim dzieci przechodz± ze ¶wiata rzeczywistego w ¶wiat zabawy i bajki.
Feber Mega Feberslide zjeżdżalnia
Feber Mega Feberslide zjeżdżalnia z wodnym ¶lizgiem! metalowy stabilizator zapewnia bezpieczeństwo naszych pociech przy korzystaniu ze zjeżdżalni . Istnieje możliwo¶ć podł±czenia wody , 7 stopniowa drabinka z poręczami , idealnie wyprofilowany ¶lizg to wszystko zapewnia ogromny u¶miech na buzi twojego dziecka.
sklepy internetowe