Strona główna >> Produkty >> Feber Wood House zjeżdżalnia
<= =>    
Cena: 1400.00 PLN

Producent: Feber
Dostępno¶ć: Towar jest dostępny natychmiast

Opis produktu

Feber Wood House to mini plac zabaw dla dzieci ze zjeżdżalni± i wspinaczk± po obu stronach , posiada dwie drabinki do wspinania sie na platformę przed zjeżdżalni± która jest pofalowana i ma długo¶ć 160 cm . Konstrukcja wytrzymuje obci±żenie do 140 kg . Na dole jest ławeczka ze stolikiem do nauki i zabawy . Konstrukcja jest bardzo stabilna , łatwa w montarzu , i wytrzymała na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV.

Produkt jest zgony z normami europejskimi posiada atest CE.

10096
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powi±zane
Step 2 Domek z podłog±
Domek z okiennicami i podłog± na cał± długo¶ć domku. Cało¶ć konstrukcji wykonana z tworzywa sztucznego. Dłuższe ¶cianki domku posiadaj± duże podwójne otwory-okna, tak, aby dzieci mogły przez nie wygl±dać a zarazem być pod stał± opiek±.
Feber Statek Piracki
Feber Statek Pitacki
Chicco Baszta Domek
Super Baszta Chicco z domkiem i zjerzdżalni± , idealny dla małych urwisów w wieku od 3+ . Potężna forteca na dole pomie¶ci swobodnie aż 6 Rycerzy , z tyłu fortecy jest ¶cianka wspinaczkowa prowadz±ca do ogromnej platformy widokowej z której dzieci podziwiaj± widoki . Do platformy przytwierdzona jest bezpieczna zjeżdżalnia z poręczami. Produkt jest zgony z normami europejskimi posiada atest CE.
sklepy internetowe