Strona główna >> Produkty >> Feber Wood House zjeżdżalnia
<= =>    
Cena: 1145.00 PLN

Producent: Feber
Dostępność: Towar jest dostępny natychmiast

Opis produktu

Feber Wood House to mini plac zabaw dla dzieci ze zjeżdżalnią i wspinaczką po obu stronach , posiada dwie drabinki do wspinania sie na platformę przed zjeżdżalnią która jest pofalowana i ma długość 160 cm . Konstrukcja wytrzymuje obciążenie do 140 kg . Na dole jest ławeczka ze stolikiem do nauki i zabawy . Konstrukcja jest bardzo stabilna , łatwa w montarzu , i wytrzymała na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV.

Produkt jest zgony z normami europejskimi posiada atest CE.

6547
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powiązane
Feber Grande Villa Big House
Grande Villa Feber Big House to duży, piękny, kolorowy domek z tarasem, ławką i blatem - stolikiem do zabawy jest przeznaczony dla dzieci od 2 lat . Przestronne, otwierane drzwi wejściowe do domku skrzynka na listy ściany i okiennice są dekorowane na wewnątrz i na zewnątrz.
Step 2 Kolejka górska
Góra zjazdowa, która dostarczy ogromnej frajdy każdemu dziecku. Całość składa się z6 elementów: 3 części toru, o łącznej długości zjazdu 3 m, 2 antypoślizgowe schodki przymocowane z obu jego stron, żółty pojazd z wysokim oparciem, poręczą i podpórką pod stopy.
Chicco domek ogrodowy
Super milutki Domek Chicco z dzwoneczkiem do drzwi skrzynką dla listonosza i całym wyposażeniem w środku idealny dla twoich milusińskich . Wymiary domku Chicco to 90 szerokości 110 długości 120 wysokości . Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 2+
sklepy internetowe