Strona główna >> Produkty >> Little tikes Super Małpi Gaj
<= =>    
Cena: 994.00 PLN

Producent: Little tikes
Dostępno¶ć: Chwilowy brak towaru na magazynie (możliwe jest złożenie zamówienia na ten produkt, jednak termin realizacji będzie indywidualnie konsultowany z naszym pracownikiem)

Opis produktu

W Małpim gaju twoje pociechy będ± mogły się powspinać oraz pozjeżdżać na dwóch zjeżdżalniach , które s± przystosowane dla maluszków oraz starszaków , mniejsza zjeżdżalnia po odwróceniu utworzy drabinkę do wspinania .Jest tu duży tunel do czołgania  oraz fort pod przeplotni± . W zestawie znajduje się kierownica dla kapitana :) wymiary to 335 x 140 x 168 cm zabawka dla dzieci od 3+

6588
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powi±zane
Step2 Plac zabaw z koszem
Kompleks umożliwiaj±cy zabawy ruchowe dla kilku dzieci równocze¶nie.Można się wspinać po drabinie i po schodach. Można wej¶ć na piętro domku umieszczonego ponad metr nad ziemi± i obserwować otoczenie, bawić się w statek kołem sterowym lub zjeżdżać ze zjeżdżalni (180 cm), schować sie w domku na parterze albo wyj¶ć na zewn±trz specjalnymi otworami.
Step 2 Kolejka górska
Góra zjazdowa, która dostarczy ogromnej frajdy każdemu dziecku. Cało¶ć składa się z6 elementów: 3 czę¶ci toru, o ł±cznej długo¶ci zjazdu 3 m, 2 antypo¶lizgowe schodki przymocowane z obu jego stron, żółty pojazd z wysokim oparciem, poręcz± i podpórk± pod stopy.
Suchy basen , kojec , płotek
Super kojec , płotek dla dzieci . Można z niego ułożyć również suchy basen , a wtedy dziecko bawi się w ¶rodku bez stresu ze strony rodziców. Może nam również posłużyć jako płotek do odgrodzenia miejsc do których dzieci nie powinny się zbliżać .
sklepy internetowe