Strona główna >> Produkty >> Smoby Warsztat Bricolo Planes Samoloty Dusty
<= =>    
Cena: 259.00 PLN

Producent: SMOBY
Dostępność: Towar jest dostępny natychmiast

Opis produktu

Warsztat Smoby "Samoloty" z bohaterem bajki Dustim. Dzieci uwiebiają kreatywną zabawę w majsterkowanie. Warsztat wyposażono w blat z imadłem, wkrętarkę, śrubokręt, klucz nasadowy, kombinerki oraz śrubki i mały dystrybutor paliwa. Atrakcję warsztatu stanowi model samolotu , którego mały majsterkowicz może samodzielnie złożyć z elementów. Wszystkie narzędzia są lekkie, bezpieczne i wygodne dla dziecięcych dłoni. Liczne uchwyty w blacie i ściance warsztatu, oraz kuweta z przegródkami, pomogą utrzymać porządek w trakcie i po zabawie - dzięki temu, że każde z narzędzi ma tutaj swoje miejsce. 

6475
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powiązane
Kącik garaż
Duży piętrowy garaż renomowanej francuskiej firmy Smoby . Garaż jest trzypoziomowy , posiada ogromną trasę zjazdową oraz windę , do zestawu dołączony jest pojemnik na samochody który pomoże utrzymać trasę w porządku . Zabawka jest z grubego pożądnego plastiku a do zestawu dołączony jest jeden samochodzik. Wymiary zabawki to 40 cm na 60 cm na 36 cm .
Chicco ławeczka z tablicą
Chicco szkolna ławeczka z tablicą kreślarską i krzesełkiem , idealna dla twojego zdolnego dziecka , przydatna przy nauce oraz idealna deska kreślarska małego malarza . Wymiary zabawki to 63 cm x 68 cm x 100cm
Smoby Stolik Ogrodowy Myszka Minnie Stół
sklepy internetowe