Strona główna >> Produkty >> Mega Klocki
    
Cena: 520.00 PLN

Dostępność: Towar bliski wyczerpaniu

Opis produktu

Rewelacyjne klocki Cegły <mega Lego> oryginalne Niemieckiej produkcji. Maja one zaokrąglone rogi dzięki czemu twoja nic nie grozi waszym pociechom . W jednym zestawie znajdują się 53 mega klocki . Dzieci potrafią z nich wyczarować dosłownie wszystko samolot scenę teatralną domki biurka ścianki piaskownice itd itp.

10500
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powiązane
Step2 Stylowa kuchnia
Duża kuchnia wyposażona we wszelkie nowoczesne urządzenia i przybory kuchenne. Posiada 5 elektronicznych urządzeń, które wydają dźwięki: kuchenka mikrofalowa, piekarnik, zmywarka do naczyń, bezprzewodowy telefon, palnik kuchenny, który wydaje realistyczne dźwięki gotującej wody lub smażenia, gdy dziecko ustawi na nim odpowiednie naczynie.
Kącik garaż
Duży piętrowy garaż renomowanej francuskiej firmy Smoby . Garaż jest trzypoziomowy , posiada ogromną trasę zjazdową oraz windę , do zestawu dołączony jest pojemnik na samochody który pomoże utrzymać trasę w porządku . Zabawka jest z grubego pożądnego plastiku a do zestawu dołączony jest jeden samochodzik. Wymiary zabawki to 40 cm na 60 cm na 36 cm .
Smoby Warsztat Bricolo Planes Samoloty Dusty
sklepy internetowe