Strona główna >> O nas

 

Jesteśmy firmą działającą na ternie kraju od 1980. Co roku uczestniczymy w międzynarodowych targach zabawek w Norymbergii, Nowym Jorku oraz Londynie aby zapewniść naszym klientom najnowsze produkty ze świata zabawek.Od 20 lat jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem na Polski rynek takich światowych marek jak Smoby, Feber, itp. Od kilku lat jesteśmy wyłącznym dystrybutorem zabawek Ogrodowych światowej i cenionej firmy Chicco.

 

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naszej branży oraz ogromną wiedzę w zakresie nowości i trendów obecnych w danej chwili na rynku.
Jeżeli nie mają Państwo pewności co do wyboru produktu w trosce o najwyższe zadowolenie klienta zgodnie z dewizą naszego sklepu nasza infolinia jest czynna przez 24 godziny na dobę.


Nr. Kontaktowy: (+48) 604-209-849

 

Bycie rodzicem nie jest łatwe, to ogromny trud i ciężka praca oraz wielka odpowiedzialność za małego człowieka. Dlatego też każdy rodzic pragnie dla swojego maluszka tego co najlepsze, aby zdrowo i bezpiecznie się rozwijało. W obecnych czasach, na rynku dostępnych jest wiele zabawek, nieodpowiednich dla naszych pociech, wykonanych z szkodliwych materiałów które zamiast pomagać w rozwoju dziecka szkodzą, i to bardzo. Dlatego właśnie dokładamy wszelkich starań aby oferowane w naszym sklepie kinderplanet24.pl produkty były wyłącznie atestowane i bezpieczne dla zdrowia dziecka.

 

Zabawki, rózne akcesoria ogrodowe, sprzęt gimnastyczny zakupione w naszym sklepie uatrakcyjniają nam czas spędzany z dzieckiem i ułatwiają nam jego naukę, rozwój wyobraźni i zmysłów, doskonalenie różnych umiejętności oraz pomagają w prawidłowym rozwoju naszego dziecka, charakteryzują się pięknym, kolorowym designem oraz najwyższą jakością wykonania, z pewnością pomogą rodzicom w organizacji czasu spędzonego z dzieckiem.

Oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty zgone z normami Unii Europejskiej, potwierdzającę bezpieczeństwo dla małych dzieci.

 

  

 

sklepy internetowe