Strona główna >> Produkty >> Feber Super Slide zjeżdżalnia
<=     
Cena: 659.00 PLN

Producent: FEBER
Dostępno¶ć: Towar bliski wyczerpaniu

Opis produktu

Feber Super Slide to duża kompaktowa zjeżdżalnia , jest łatwa do złożenia , posiada 5 schodków z bezpiecznymi poręczami po obu stronach prowadz±cych do platformy przed zjeżdżalni± . ¦lizg ma długo¶ć 240cm . Cała konstrukcja jest solidnie wykonana z bardzo wysokich jako¶ciowo tworzyw . Jest bardzo stabilna przez co i bezpieczna dla maluszków . Konstrukcja jest bardzo wytrzymała na warunki atmosferyczne oraz działanie promieni UV nie blaknie na słońcu.

Produkt jest zgony z normami europejskimi posiada atest CE.

WYMIARY:
długo¶ć podstawy 255 cm
szeroko¶ć 82 cm
wysoko¶ć 142 cm
długo¶ć ¶lizgu 240 cm
waga 20 kg

MADE IN SPAIN

5705
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powi±zane
Feber GUS tunel zabawowy g±sienica
Stabilny i bezpieczny tunel Gus marki Feber , wykonany z tworzyw o najwyższej jako¶ci , o jaskrawych kolorach nie blakn±cych na słońcu , posiada certyfikaty zgodno¶ci z normami europejskimi CE .
Feber Sweet House
Grande Villa Feber Big House to duży, piękny, kolorowy domek z tarasem, ławk± i blatem - stolikiem do zabawy jest przeznaczony dla dzieci od 2 lat . Przestronne, otwierane drzwi wej¶ciowe do domku skrzynka na listy ¶ciany i okiennice s± dekorowane na wewn±trz i na zewn±trz.
Step 2 Domek z grillem
Duży, przestronny domek swobodnie pomie¶ci kilkoro dzieci, a nawet osobę dorosł±. W najwyższym punkcie ma wysoko¶ć 150 cm. Na tarasie znajduje się ławeczka, na której dzieci mog± usi±¶ć i odpocz±ć oraz nowoczesny grill.
sklepy internetowe