Strona główna >> Produkty >> Step 2 Domek z podłog±
<= =>    
Cena: 1399.00 PLN

Producent: Step 2
Dostępno¶ć: Towar jest dostępny natychmiast

Opis produktu

Step 2 domek z podłog±.

Domek z okiennicami i podłog± na cał± długo¶ć domku. Cało¶ć konstrukcji wykonana z tworzywa sztucznego. Dłuższe ¶cianki domku posiadaj± duże podwójne otwory-okna, tak, aby dzieci mogły przez nie wygl±dać a zarazem być pod stał± opiek±. Dwa krótsze boki domku maj± pełne ¶cianki a w nich okna i okiennice, które można zamykać. W ¶rodku domu znajduje się zlew, kuchenka, stoliczek oraz dwa siedziska z oparciem przytwierdzone na stałe. Dodatkowym wyposażeniem jest elektroniczny telefon wydaj±cy dĽwięki, elektroniczny dzwonek do drzwi i skrzynka pocztowa.
Produkt przebadany w akredytowanym laboratorium, spełnia wszelkie wymogi normy EN71 1-3.

Wiek: 1.5 +
Wymiary: 118 x 129 x 89 cm
Waga: 25 kg
Maksymalne obci±żenie dla każdego siedziska: 15,87 kg.
Limit użytkowników: 1 dziecko na siedzisko.

Wymiary opakowania: 88.9 x 130.2 x 48.9 cm

5536
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powi±zane
Feber Super Palace Pałac ogrodowy
Feber Super Palacio . Realistyczna konstrukcja rodem z bajki z dziewięcioma wieżami , zegarem o wysoko¶ci 250cm !!! W ¶rodku jest jak w prawdziwym pałacu , obszerne okna , zdobione ¶ciany , dzrzwi z kołatka i prawdziwym dzwonkiem robi ogromne wrażenie nawet na dorosłych!
Chicco domek ogrodowy
Super milutki Domek Chicco z dzwoneczkiem do drzwi skrzynk± dla listonosza i całym wyposażeniem w ¶rodku idealny dla twoich milusińskich . Wymiary domku Chicco to 90 szeroko¶ci 110 długo¶ci 120 wysoko¶ci . Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 2+
Step 2 Domek ze zjeżdżalni±
Nowoczesny domek rozrywki! Każda ¶cianka domku posiada różne atrakcje: ¶cianka ze zjeżdżalni± - na której umocowana jest zjeżdżalnia, można się do niej dostać po schodkach znajduj±cych się wewn±trz domku. Na dole ¶ciany umieszczony jest okr±gły otwór, przez który można przej¶ć na czworakach.
sklepy internetowe