Strona główna >> Produkty >> Smoby Wielka ogrodowa zjeżdżalnia U Turn
<= =>    
Cena: 1099.00 PLN

Producent: SMOBY
Dostępno¶ć: Chwilowy brak towaru na magazynie (możliwe jest złożenie zamówienia na ten produkt, jednak termin realizacji będzie indywidualnie konsultowany z naszym pracownikiem)

Opis produktu

Smoby U-Turn to wyj±tkowa zjeżdżalnia, która po rozłożeniu ma wymiary 264x156x190 cm. Jest w pełni bezpieczna i stabilna. Jej długi, bo aż 380 – centymetrowy ¶lizg, ma wyj±tkowy kształt – rozpoczyna się zakrętem, co gwarantuje więcej emocji podczas zabawy! Zjeżdżalnia jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Produkty do ogrodu marki Smoby charakteryzuj± się wysok± jako¶ci± materiałów i wykonania. Istnieje możliwo¶ć zamontowania na stałe.

Produkt jest zgony z normami europejskimi posiada atest CE.

Idealna zarówno na plac zabaw jak i do waszego ogródka . Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 3+

MADE IN FRANCE

16207
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powi±zane
Step 2 Domek z podłog±
Domek z okiennicami i podłog± na cał± długo¶ć domku. Cało¶ć konstrukcji wykonana z tworzywa sztucznego. Dłuższe ¶cianki domku posiadaj± duże podwójne otwory-okna, tak, aby dzieci mogły przez nie wygl±dać a zarazem być pod stał± opiek±.
Little tikes Super Małpi Gaj
W Małpim gaju twoje pociechy będ± mogły się powspinać oraz pozjeżdżać na dwóch zjeżdżalniach , które s± przystosowane dla maluszków oraz starszaków , mniejsza zjeżdżalnia po odwróceniu utworzy drabinkę do wspinania .Jest tu duży tunel do czołgania oraz fort pod przeplotni± . W zestawie znajduje się kierownica dla kapitana :) wymiary to 335 x 140 x 168 cm zabawka dla dzieci od 3+
Step 2 Domek farmera
Domek wykonany z tworzywa sztucznego, stylizowany na star± chatę kryt± gontem, murowan± z kamienia. Wyposażony w 3 duże, przestronne okna, dzięki którym wnętrze domku jest doskonale do¶wietlone przez dzienne ¶wiatło, a rodzice w dogodny sposób mog± obserwować bawi±ce się w ¶rodku dzieci.
sklepy internetowe