Strona główna >> Produkty >> Smoby Domek Ogrodowy dla dzieci Friends House Floralie
<= =>    
Cena: 1380.00 PLN

Producent: Smoby
Dostępno¶ć: Towar jest dostępny natychmiast

Opis produktu

Domek z ogródkiem wyposażono w różnych rozmiarów okienka oraz dwoje drzwi z dzwonkiem i otworem na listy. Sporych rozmiarów okno i przył±czony do tej samej ¶ciany stolik z ławeczkami , który można zamontować zarówno na zewn±trz jak i we wnętrzu domku . W oknie oraz na płotku przydomowego ogródka znajduj± się doniczki , w którychpięknie będ±prezentować się kwiatki zasadzone przez małego ogrodnika . Wysoka jako¶ć tworzyw i materjałów , z których domek zostawykonany sprawia , że jest on konstrukcj± bezpieczn± , nadaj±c± się do zabawy zarówno w domu jak i na dworze . Jest też całkowicie odporny na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych . Tworzywo z którego powstałdomek jest bardzo trwałe i odporne na dizłanie promieni UV.

Produkt jest zgony z normami europejskimi posiada atest CE.

Wymiary domku to 212 cm na 172 cm na 157cm.

MADE IN FRANCE

11472
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

Nie znaleziono żadnych komentarzy
Produkty powi±zane
Step 2 Domek z grillem
Duży, przestronny domek swobodnie pomie¶ci kilkoro dzieci, a nawet osobę dorosł±. W najwyższym punkcie ma wysoko¶ć 150 cm. Na tarasie znajduje się ławeczka, na której dzieci mog± usi±¶ć i odpocz±ć oraz nowoczesny grill.
Feber activity park plac zabaw
Feber Activity Parc Plac Zabaw to ¶cianka wspinaczkowa , zjeżdżalnia oraz róznne tunele do przechodzenia nad i pod konstrukcj± . Istnieje możliwo¶ć ł±czenia kilku zestawów w jeden . Konsdtrukcja jest wykonana z bardzo wysoko gatunkowych materiałów przez co jest bardzo stabilna i bezpieczna dla dzieci .
Step 2 Most z tunelem
Bardzo atrakcyjny plac zabaw dla mniejszych dzieci, doskonały zarówno na zewn±trz jak i do ¶rodka. Składaj± się na niego stoj±ce ponad ziemi± domek, wieża strażnicza i most ł±cz±cy obydwie czę¶ci.
sklepy internetowe