Strona główna >> Produkty >> Smoby Ogromna Kuchnia Tefal Super Chef
<= =>    
Cena: 438.00 PLN

Producent: SMOBY
Dostępno¶ć: Brak towaru

Opis produktu

Kuchnia Super Chef Tefal jest wyposażona w : płytę indukcyjna która wydaje dzwięk gotowania i smażenia , za pomoc± kureczków umieszczonych nad piekarnikiem mozemy wł±czyć lub wył±czyć sztuczne płomienie . Nad kuchnia jest okap z zegarkiem i wieszaczki na przybory do gotowania  , obok kuchenki jest zlewozmywak z kranem.  W zestawie znajduje się również lodówka z półeczkami oraz wysoki stolik na serwowanie potraw. W zestawie znajduje się aż 37 elementów. Wymiary zabawki to 97 cm na115 cm na 41 cm. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat. Produkt posiada certyfikaty CE

 

7752
Informacje dodatkowe
Opinie
Do pobrania

Aby dodać komentarz, prosimy o zalogowanie się

ewawester 2016-01-14

Zakupiłam u Państwa ta kuchnie jakis miesi±c temu córce na gwiazdke i niestety przyszła nie kompletna.Odradzam zakupy w tym sklepie bo ja załuje cały czas.Kuchnia do najtańszych nie należy,brak kompetentnych ludzi razi w tej firmie i poszanowania klienta.

Znaleziono: 1
Produkty powi±zane
Step2 kuchnia z okienkiem
Nowoczesna, jasna i przestronna kuchni wykonana z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego o opływowych kształtach. Kolorowe okiennice, zlew, kuchenka z dwoma palnikami, piekarnik tworz± idealne tło dla twórczej zabawy...
Chicco Pony
Chicco Pony 2 w jednym , wymiary 62 cm długo¶ci 32 cm szeroko¶ci i 50 cm wysoko¶ci . Po zdjęciu platformy do bujania masywne koła w kopytkach służ± do odpychania się. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 12 miesięcy do 3 lat.
Feber MESA PICNIC FANTASMAS fantazyjny stolik - bujawka
Famosa Feber Hu¶tawka Stolik Mesa Picnic Fantasma to z jednej strony stolik a z drugiej po obruceniu bojaczek dla czwórki dzieci już od 12 miesi±ca życia! Stoliczek jest bardzo łatwy w montażu ma super barwne kolorki które nie płowiej± na słońcu .
sklepy internetowe